Profesjonalne rozwiązania dla sieci teletechnicznych

Co oferujemy? 

Urządzenia godne zaufania

Każda instalacja teletechniczna zapewniająca prawidłowe funkcjonowanie obiektu powinna być należycie wykonana. Oferujemy elementy i urządzenia od których jakości i niezawodności zależy efektywność pracy całej firmy, zakładu produkcyjnego czy chociażby funkcjonowanie inteligentnego domu. Oprócz szaf typu wiszących i stojących typu Rack posiadamy patchpanele ze złączami typu Krone jak również na moduły keystone, organizery kabli czy półki które są niezbędnym wyposażeniem elementem składowym. W naszej ofercie nie brakuje patchcordów oraz gniaz i złączek typu keystone zapewniających trwałe i stabilne połączenia kablowe pomiędzy switchami i routerami w sieci Ethernet.  

Znamy i wiemy jak ważna jest prawidłowa komunikacja pomiędzy urządzeniami, dlatego oferujemy szereg rozwiązań, które będą w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym systemom. 

Rozwiązania dla każdego

Wystarczy znajomość rozwiązań i zmysł estetyczny aby zbudować działającą dobrze uporządkowaną szafę Rack i wyposażyć ją w niezbędne elementy. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas elementy i urządzenia spełniają wymagane normy, co oznacza, że są bezpieczne i kompatybilne z elementami innych producentów.

Utrzymaj porządek i bezpieczeństwo

Główny element naszej oferty stanowią szafy Rack 19”, które oferujemy w postaci szaf wiszących oraz stojących. Dostępne są w różnych rozmiarach najczęściej stosowanych przy różnego typu instalacjach. Głębokości szaf Rack od 450mm do 600mm to również najbardziej popularny na rynku wymiar, który dopasowany jest do rozmaitych urządzeń, również tych, które nie są przystosowane do montażu w szafach Rack. Akcesoria w postaci patchpaneli, półek, organizerów czy zasilaczy dopełniają ofertę i są doskonałym uzupełnieniem każdej szafy.

Gdzie znajdziesz nasze produkty?

Wszędzie tam, gdzie sercem całego systemu teletechnicznego jest szafa lub szafy Rack 19”. To w nich najczęściej znajdują się wszelkie urządzenia odpowiedzialne za sprawne działanie sieci LAN czy systemu telewizji przemysłowej. Nasi dystrybutorzy to głównie hurtownie ze sprzętem elektronicznym i elektrycznym ale także firmy instalatorskie rozlokowane na terenie całego kraju. Aktualna oferta i szczegółowe informacje o produktach oraz ceny dostępne są u naszych partnerów handlowych.